mikrobusydowynajecia.pl

Busy Kolonia – Szczecin

 

Chociaż busy z Polski do innych krajów europejskich kursują praktycznie każdego dnia, przed podróżą warto dokładnie przeanalizować nasz bagaż. Stres przed wyjazdem sprawia, że sporo osób zapomina podstawowych drobiazgów, o które w przyszłości zmuszona jest prosić nowych znajomych czy współpasażerów.

 

Przewóz osób Szczecin Niemcy

 

Wyjeżdżając w celach zarobkowych najważniejsze są dokumenty. Ich rodzaj zależy od pracy, jaką udało Ci się pozyskać, formy zatrudnienia, agencji, z którą współpracujesz. Na pewno przydatne będą: dokument tożsamości (dowód, paszport) oraz jego ksero, akt urodzenia oraz dokument potwierdzający zawarcie związku małżeńskiego, zezwolenie na pobyt (gdy jest wymagane), EKUZ oraz inne ubezpieczenia np. od nieszczęśliwych wypadków czy prywatne ubezpieczenie zdrowotne, a także formularze serii E uzyskane we właściwym oddziale NFZ. W przypadku wszystkich dokumentów warto mieć kopie. Oddawanie oryginałów czy to przewoźnikowi, czy też pracodawcy bądź pracownikowi nie jest dobrym posunięciem.

 

Busy Szczecin – Niemcy

 

 

Nie zapominajmy również o pieniądzach – nie tylko gotówce, ale również karcie bankomatowej (VISA bądź MasterCard – dwie najpopularniejsze) i ewentualnie jakiejś karcie kredytowej (tzn. w razie W). Niezwykle ważna jest łączność ze światem – telefon, tablet, komputer + niezbędne doń okablowanie. Warto pomyśleć również o solidnych, stosunkowo wytrzymałych ubraniach, których profil uzależniony jest od rodzaju naszej pracy.