Każdy wielbiciel muzyki doskonale wie, jak cudownym przeżyciem jest wyprawa na koncert. Możliwość usłyszenia cenionego wykonawcy na żywo to niebywałe wydarzenie, które zostaje w pamięci na długi czas. Niestety taki wyjazd miewa również gorszą stronę, jaką jest konieczność dojazdu w miejsce wydarzenia. Bardzo często grupki fanów muszą przebyć wiele kilometrów, by móc cieszyć się koncertem.

Wybór publicznego środka transportu – zły pomysł

Wybór środka transportu, skoordynowanie ewentualnych przesiadek i dostosowanie trasy w taki sposób, by pasowało każdemu uczestnikowi wyprawy, może stanowić prawdziwy problem. Niestety w tym momencie nerwy dopiero się zaczynają. Komunikacja publiczna bardzo często ma opóźnienia oraz innego typu problemy, dlatego może okazać się, że na koncert dotrzecie spóźnieni i przegapicie część show. Całe szczęście istnieje alternatywa!

Wybierz się z nami!

Obsługujemy wyjazdy w dowolne miejsce w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasza oferta obejmuje zarówno przewiezienie grupy osób na koncerty, jak i zapewnienie im powrotu po zakończeniu wydarzenia.

Z nami dojedziesz na czas

Pasażerów odbieramy z ustalonego wcześniej miejsca, a przejazd każdorazowo przebiega sprawnie, z dbałością o to, by grupa mogła dotrzeć na miejsce docelowe w odpowiednim czasie. Wszystkie przejazdy są realizowane przez doświadczonych kierowców, prowadzących sprawne i utrzymane w dobrym stanie pojazdy. Dzięki czemu realizowane przez nas usługi przebiegają bezproblemowo. Nasi kierowcy wybierają zawsze najlepsze trasy i dbają o komfort przejazdu, żebyście wy nie musieli się niczym martwić i mogli ekscytować nadchodzącym wydarzeniem.

 

Bezpieczny powrót

Gdy wydarzenie się skończy, a emocje zaczną opadać, nie będziecie musieli martwić się szukaniem odpowiedniego peronu lub stacji PKS. Nie będziecie musieli przejmować się przesiadkami czy innymi problemami. Rozsiądziecie się w naszym wygodnym busie, gdzie będziecie mogli dalej przeżywać emocje związane z show czy zwyczajnie zasnąć. My zapewnimy wam komfortową, bezpieczną podróż do domu.

Transport osób z Polski do Holandii, Niemiec, Belgii