Chcesz wybrać się w podróż z grupą ludzi? Mamy dla Ciebie świetną ofertę transportową! Swoje usługi zaprojektowaliśmy w taki sposób, by były w stanie sprostać potrzebom wszystkich klientów. Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą, czy osobą prywatną, z pewnością będziesz zadowolony z naszej oferty. Z nami możesz liczyć na to, że wyjazd przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, a Ty z pewnością dotrzesz na miejsce o czasie.

Dla osób prywatnych

Bardzo często zdarzają się sytuacje, gdy konieczne jest przetransportowanie zorganizowanej grupy ludzi w jakieś miejsce. Dzieje się tak np. podczas rodzinnych uroczystości, gdy nie wszyscy z uczestników posiadają własne pojazdy, a konieczne jest pokonanie jakiejś odległości, przykładowo z kościoła na salę weselną. W ten sposób zyskujemy pewność, że każdy bezproblemowo dotrze na miejsce o odpowiednim czasie. Jest to olbrzymia wygoda, która w takich sytuacjach usługa wynajmu busa wydaje się wprost nieoceniona.

Wynajem busa dla osób prywatnych to świetne rozwiązanie również w wielu innych przypadkach. Nasza oferta to doskonała opcja dla osób, które organizują różnego rodzaju wycieczki. Z nami możesz wybrać się na wycieczkę, razem z grupą znajomych kibiców wyjechać na mecz, pojechać na koncert, pielgrzymkę oraz wszędzie tam, gdzie zechcesz.

Dla pracodawcy

Niezależnie od tego, czy planujesz wymianę pracowniczą, wyjazd integracyjny lub chcesz wysłać pracowników do odległego miejsca pracy, z pewnością będziesz zadowolony z naszej oferty. Doskonale wiadomo, że każdemu pracodawcy zależy na tym, by transport przebiegł możliwie sprawnie. Nasi kierowcy zadbają o to, by pracownicy dotarli w wybrane miejsce o czasie. Zajmujemy się transportem pracowniczym zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Dlaczego my?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam doskonale poznać rynek oraz działać w taki sposób, by zapewnić klientom maksymalny komfort podczas podróży. Nasi kierowcy to doświadczeni fachowcy, którzy po drogach poruszają się w sposób sprawny, przestrzegając przy tym przepisów ruchu drogowego oraz wybierając optymalne trasy. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych pojazdów, w dobrym stanie technicznym, zapewniającym pasażerom bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie jazdy.

Transport osób z Polski do Holandii, Niemiec, Belgii