Ar-Tour

przewozy do Niemiec, Belgii i Holandii

Od 1995 roku zajmujemy się transportem osób. Specjalizujemy się zarówno w  przejazdach indywidualnych, jak i grupowych. Ponadto oferujemy obsługę transportową szkoleń, koncertów oraz wyjazdów integracyjnych. Proponujemy transport na trasie Szczecin i okolice – Holandia – Niemcy – Belgia – Szczecin i okolice. Wyjazdy busów są organizowane na całym obszarze województwa zachodniopomorskiego.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy flotę nowoczesnych mikrobusów Szczecin oraz zawodowych i doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie dowiozą Państwa do celu podróży.

Jako, że bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dbamy o to, by spełniać wszystkie wymagania. Posiadamy niezbędne pozwolenia i licencje Ministerstwa Transportu, a także certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym.

W swoich działaniach jesteśmy elastyczni, dlatego oprócz organizacji przewozu osób busami prowadzimy współpracę z biurami podróży, klubami sportowymi, agencjami morskimi oraz agencjami promocyjno-reklamowymi i urzędami. W ramach naszej działalności zapewniamy także profesjonalnych przewodników i pilotów wycieczek na terenie całej Polski, a także pośredniczymy w wynajmie autokarów dla większych grup.

Busy, którymi wykonujemy przewozy do Niemiec, Belgii i Holandii to komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie postojowe, a także wygodne, rozkładane siedzenia. Są one wyposażone w odtwarzacze DVD, sprzęt nagłaśniający oraz nawigację pokładową. Każdy z samochodów zabiera do 8 osób (oprócz kierowcy). Dysponujemy także mniejszymi mikrobusami do przewozu od 5 do 7 osób. Poza przejazdami planowanymi oferujemy ich wynajem.