Wyjazd z Codziennie
Polski przez Niemcy do Holandii od godziny 7:00
Wyjazd z Codziennie
Holandii przez Niemcy do Polski od godziny 17:00

Powyżej zamieściliśmy orientacyjne godziny odjazdów. Jesteśmy elastyczni w tym zakresie i dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów.
Pasażerów odbieramy ze wskazanego adresu i dowozimy pod adres docelowy.

Transport osób z Polski do Holandii, Niemiec, Belgii

Specjalizujemy się w organizowaniu przewozów osób na trasie:  Szczecin- Niemcy – Holandia – Belgia.  Dysponujemy wygodnymi, nowoczesnymi busami, zapewniającymi komfortową podróż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości topografii miasta, nasi kierowcy bezpiecznie dowiozą Państwa do celu podróży.

Busy do Niemiec, Holandii oraz Belgii kursują regularnie, trzy razy w tygodniu ? we wtorki, czwartki oraz niedziele.

Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy, zamieszczonym na naszej stronie. Busy do Holandii, Niemiec i Belgii odjeżdżają ze Szczecina, jednak jesteśmy elastyczni i możemy odebrać pasażerów również z innych miejscowości na terenie województwa zachodniopomorskiego, takich jak Choszczno, Pyrzyce, Nowogard, czy Chojna.

Przewóz osób do Polski z Holandii, Niemiec, Belgii

Oferujemy transport nie tylko Szczecin-Niemcy, czy Szczecin-Belgia, ale także powrót do kraju. Przejazdy do Szczecina odbywają się w poniedziałki, środy i piątki. Jesteśmy w stanie odebrać pasażera spod wskazanego przez niego adresu i zapewnić mu transport pod wybrany adres docelowy.

Wynajem busów

W Ar-tour oferujemy Państwu również wynajem busów. Dysponujemy nowoczesnymi, komfortowymi pojazdami marki Marcedes Sprinter oraz Volkswagen Caravelle. Aby zagwarantować maksimum bezpieczeństwa dbamy o ich regularne przeglądy techniczne. Oferta ukierunkowana jest na przewóz krajowy, jak i międzynarodowy, a także na organizację wycieczek na terenie całego kraju. Busy są wyposażone w klimatyzację, rozkładane, wygodne fotele oraz ogrzewanie postojowe i nawigację pokładową, dzięki czemu zapewniają komfort pasażerom nawet podczas najbardziej wymagających podróży. Dysponujemy także autami osobowymi, które doskonale sprawdzają się podczas przewozu niewielkich grup.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, zapraszamy do kontaktu.