Przejazdy osobowe busami cieszą się dużą popularnością wśród osób podróżujących za granicę. Decydując się na taki środek transportu, pasażerowie zostają odebrani z ustalonego wcześniej miejsca i zawiezieni bezpośrednio pod podany adres. Dzięki temu nie muszą martwić się przesiadkami, ani innymi problemami z nimi związanymi. Wybierając nasze usługi, pasażerowie nie muszą przejmować się terminem wyjazdu, ponieważ rozkład dostosowujemy do ich potrzeb. Wszystkie te zalety, w połączeniu z atrakcyjną ceną, sprawiają, że posiadamy szerokie grono stałych Klientów.

Nasze  pojazdy zbudowane są tak, by mogły zapewnić komfortowy transport kilku osób i ich bagaży. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu i poznania oferty.

Organizujemy przewozy osób na trasie Polska–Niemcy–Holandia–Belgia–Polska. Z naszych usług korzystają pasażerowie ze Szczecina, Stargardu oraz innych miejscowości z Pomorza Zachodniego.

Więcej informacji pod numerem: 669 500 300

Dla większych grup oraz stałych klientów stosujemy rabaty.

Świadczymy również usługi z zakresu wynajmu busów Szczecin. Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt telefoniczny.