Przejazd do pracy za granicą bez niespodzianek

Branża transportowa jest niezwykle zróżnicowana pod względem jakości oferowanych usług. Nie zawsze trafimy na zadbany pojazd, komfortowe warunki i przyjaznego, kulturalnego kierowcę. A przecież jeśli wyruszamy w wielogodzinną drogę, zależy nam na wygodzie i spokoju. Niestety za tę wygodę musimy czasem dopłacić ? czy warto?

Kiedy cena to priorytet

Ceny przejazdów zagranicznych nigdy nie należały do najniższych, a w obecnej sytuacji gospodarczej kwota znacząco poszła do góry. Duża część z nas na co dzień szuka oszczędności, gdzie się da, a więc również podczas przejazdów z i do pracy. Wybieramy tańszego przewoźnika, jednak te zaoszczędzone kilkadziesiąt złotych to tylko pozorna oszczędność.

Co dostajemy w ramach niższej ceny? Dosyć często niestety przestarzały i niezadbany samochód ? nie pierwszej świeżości, bez klimatyzacji, z ograniczonym miejscem na nogi i niewygodnymi fotelami. Przed nami wielogodzinna trasa, zależy nam więc także, by były postoje na wyprostowanie nóg, skorzystanie z toalety, czy posiłek. Nie mamy jednak pewności, że rzeczywiście tak będzie, zwłaszcza jeśli kierowca bardzo się spieszy. Być może warto jednak skrupulatniej podejść do wyboru przewoźnika i postawić na jakość?

Sprawdzony przewoźnik ? Niemcy, Belgia, Holandia

Ar-Tour to firma transportowa działająca na terenie Szczecina i okolic nieprzerwanie od 1996 roku, a główną osią działalności są przewozy na trasie Niemcy ? Belgia ? Holandia. Co wyróżnia tego przewoźnika? Przede wszystkim podejście do pasażera, odpowiedzialność i troska o jego wygodę oraz bezpieczeństwo.

W skład floty wchodzą wygodne, klimatyzowane i bezawaryjne modele, takie jak Mercedes Sprinter czy VW Caravelle z roku 2020. Wszystkie samochody są poddawane regularnym przeglądom u autoryzowanych serwisantów i odpowiednio często wymieniane.

Ar-Tour to także licencjonowani kierowcy z wieloletnim stażem w firmie. Świetnie znają trasy, którymi kursują, przestrzegają norm czasu pracy ? wykonują jeden kurs dziennie, mają zapewniony nocleg i odpowiedni wypoczynek. Dzięki temu podczas jazdy są maksymalnie skupieni na drodze. Komfortowe warunki pracy wpływają na ich zadowolenie oraz otwarte i przyjazne podejście do pasażerów. Punktualność kursu jest dla nich istotna, ale bez nieuzasadnionego pośpiechu i nie kosztem komfortu i bezpieczeństwa klientów, dlatego np. krótkie postoje na trasie nie są problemem. Wsiadając na pokład Ar-Tour masz pewność, że jesteś w dobrych rękach, a Twoje bezpieczeństwo jest dla kierowcy priorytetem.

Jeśli pracujesz za granicą  (zwłaszcza na terenie Niemiec, Belgii czy Holandii)  i szukasz sprawdzonego przewoźnika, który bezpiecznie, wygodnie i na czas dowiezie Cię pod wskazany adres ? zapraszamy do kontaktu. Oszczędź sobie stresu i logistyki ? rozsiądź się w wygodnym fotelu, a resztę zostaw nam. Oferujemy również przewóz paczek.

Zarezerwuj swój przejazd telefonicznie, mailowo lub przez WhatsApp.

Ar-Tour Przewozy Osobowe
tel.: 669 500 300
e-mail: biuro@artour.pl
https://www.artour.pl/