Wynajem mikrobusów

Wśród naszych usług znajdują się różnorodne opcje transportu osobowego, a także wynajem mikrobusów. Nasza Szczecińska firma posiada rozbudowaną, nowoczesną flotę, która jest w stanie sprostać różnorodnym potrzebom, zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Nasze mikrobusy

Posiadamy pojazdy na wynajem, które perfekcyjnie sprawdzają się zarówno podczas transportu krajowego, jak i międzynarodowego. Dbamy o to, by nasza flota była w dobrym stanie, dlatego nasze pojazdy świetnie sobie radzą na dłuższych dystansach. Każdy z nich jest nowoczesny i dobrze wyposażony. Nasze mikrobusy posiadają ogrzewanie postojowe, rozkładane fotele, nawigację pokładową oraz odtwarzacz DVD. Dzięki temu każda podróż z pewnością przebiegnie tak przyjemniej jak to tylko możliwe. Chcąc zapewnić swoim klientom maksimum komfortu oraz niezawodność, wybraliśmy popularne modele znanych marek, takie jak VW Caravelle czy Mercedes Sprinter. W razie potrzeb, dysponujemy także mniejszymi autami marki VW Passat, które świetnie sobie radzą podczas przewozu niewielkich grup pasażerów.

Są one oddawane do Państwa na czas wyjazdu wraz z doświadczonym oraz w pełni wykwalifikowanym kierowcą. Każdy z naszych pracowników to kierowca, który ma za sobą tysiące przejechanych kilometrów. Pojazd prowadzą w sposób dostosowany do sytuacji na drodze i zgodny z przepisami, dzięki czemu każdy przejazd przebiega nie tylko sprawnie, ale także bezpiecznie.

Nasze mikrobusy są dostosowane do przewozu nawet 20 osób jednocześnie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju przejazdów grupowych.

Każdy z pojazdów przechodzi regularne badania techniczne, dzięki czemu można być pewnym, że wyjazd przebiegnie sprawnie, bezpiecznie i bez niepotrzebnych komplikacji.

Oferta mogąca sprostać różnorodnym klientom

Nasze usługi projektowaliśmy w taki sposób, by mogły sprostać potrzebom różnorodnych klientów. Właśnie dlatego wynajmując mikrobusy chętnie współpracujemy z różnego rodzaju firmami, w tym z biurami podróży, agencjami morskimi, urzędami, klubami sportowymi, agencjami promocyjno-reklamowymi i nie tylko. Świadczymy również usługi związane z wynajmem mikrobusów dla firm potrzebujących pojazdu na wyjazd pracowniczy czy na podróże osób indywidualnych.