mikrobusydowynajecia.pl

O firmie AR-TOUR

Przewozy Szczecin – Holandia

Firma AR-TOUR

AR-TOUR to bezpieczeństwo i komfort. Z nami dojedziesz, dokąd chcesz!

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nowoczesne mikrobusy Szczecin oraz zawodowych i doświadczonych kierowców!

Już od 1995 roku zajmujemy się transportem osób i przewozami pasażerskimi. Obsługujemy wyjazdy indywidualne oraz grupowe, a także szkolenia, koncerty i wyjazdy integracyjne. Proponujemy transport na trasie Szczecin i okolice - Holandia - Niemcy - Belgia - Szczecin i okolice. Wyjazdy busów do wymienionych państw organizujemy z całego województwa Zachodniopomorskiego.

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów. Dlatego posiadamy nowoczesny i w pełni wyposażony tabor samochodowy, który obsługuje kadra doświadczonych i kulturalnych kierowców. Potwierdzeniem bezpieczeństwa i komfortu podróżowania z naszą firmą są wszystkie niezbędne pozwolenia i licencje Ministerstwa Transportu, a także certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym.

Chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów, oprócz organizacji przewozu osób busami prowadzimy współpracę z biurami podróży, klubami sportowymi, agencjami morskimi oraz agencjami promocyjno-reklamowymi i urzędami. Ponadto zapewniamy profesjonalnych przewodników i pilotów wycieczek na terenie całej Polski, a także pośredniczymy w wynajmie autokarów dla większych grup.

Naszymi busami wykonujemy przewozy do Niemiec, Belgii i Holandii. To komfortowe samochody wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie postojowe, a także wygodne, rozkładane siedzenia. Dodatkowo w naszych autach zamontowano odtwarzacze DVD, sprzęt nagłaśniający oraz nawigację pokładową. Każdy z samochodów zabiera do 8 osób (oprócz kierowcy). Ponadto dysponujemy również mniejszymi, choć równie komfortowymi mikrobusami do przewozu od 5 do 7 osób. Służą one nie tylko przejazdom planowym – prowadzimy również ich wynajem.