mikrobusydowynajecia.pl

Cennik usług

Przewozy osób i wynajem busów

Osoby wyjeżdżające za granicę bardzo chętnie wybierają przejazdy busami. Popularność tego rozwiązania jest spowodowana jego licznymi zaletami. Jeśli zdecydujemy się na przejazd busem, zostaniemy odebrani z ustalonego wcześniej miejsca i zawiezieni bezpośrednio do celu podróży. Nie będziemy musieli martwić się przesiadkami, ani innymi problemami z nimi związanymi. Ponadto busy jeżdżą bardzo często, więc nie ma problemu z dopasowaniem terminu wyjazdu do naszych potrzeb. Wszystkie te zalety, w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną, sprawiają, że jest to bardzo chętnie wybierany sposób transportu.

Niezależnie od tego, na jakiej trasie się poruszasz lub w jakim celu wyjeżdżasz, każdemu zależy na tym, by podróżować jak najtaniej. Właśnie dlatego warto zdecydować się na przejazdy busami. Dzięki temu, że nasze pojazdy są bardzo pojemne i pozwalają na przewiezienie, w komfortowych warunkach, kilku osób, naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Chcąc poznać konkretne koszta, warto zapoznać się z naszą ofertą.

 

Organizujemy przewozy osób na trasie Polska–Niemcy–Holandia–Belgia–Polska. Z naszych usług korzystają pasażerowie ze Szczecina, Stargardu oraz innych miejscowości z Pomorza Zachodniego.

Dowiedz się więcej! Zadzwoń 669 500 300

 

Dla większych grup oraz stałych klientów stosujemy rabaty.

 

Świadczymy również usługi z zakresu wynajmu busów Szczecin. Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt telefoniczny.