mikrobusydowynajecia.pl

Wynajem busów

Wynajem mikrobusów Szczecin

Oprócz transportu osobowego i przewozów pasażerskich, świadczymy usługi także w sektorze wynajmu mikrobusów Szczecin, będąc atrakcyjnym partnerem na rynku wynajmu mikrobusów w Szczecinie.

Mikrobusy oddawane w wynajem krajowy i międzynarodowy są dostosowane do przewozu do 20 osób w zależności od Państwa potrzeb. Posiadamy nowe samochody marki VW Caravelle i Mercedes Sprinter, które na czas wynajmu oddajemy w Państwa ręce wraz z kierowcą. Wszystkie auta wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie postojowe, rozkładane fotele, DVD oraz nawigację pokładową. Dysponujemy także mniejszymi autami marki VW Passat.

Proponujemy wynajem mikrobusów zarówno na terenie kraju, jak i na trasy zagraniczne. Współpracujemy z biurami podróży, agencjami morskimi, klubami sportowymi, urzędami oraz agencjami promocyjno-reklamowymi. Wszystkie wynajmowane przez nas mikrobusy są regularnie badane technicznie. Dbamy o to, aby podróżowanie nimi było dla Państwa wygodne i bezpieczne.

 

Nasza oferta jest ukierunkowana na:

  • wynajem mikrobusów - przewóz klientów indywidualnych oraz grupowych w kraju i poza nim
  • wynajem mikrobusów - przewóz klientów indywidualnych oraz grupowych w kraju i poza nim
  • organizację profesjonalnych przewodników i pilotów wycieczek na terenie całego kraju
  • organizację przejazdów większych grup - pośrednictwo wynajmu autokarów
  • przewozy na trasie Polska - Niemcy, Holandia, Belgia - Polska
  • transport samochodów z zagranicy

Jeżeli więc poszukują Państwo mikrobusów do wynajęcia w Szczecinie, zachęcamy do kontaktu z nami, a odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

 

 

Kontakt: +48 669 500 300